> ETKİNLİKLER > Genç Star Liseler Arası Müzik Yarışması Sahne Sıra ve Saatleri
Etkinlik Detayları
21
Aralık
Cumartesi
SAAT
17:00
YER : Merinos AKKM Osmangazi Salonu

 

 

 

 

 

 

 

KATEGORİ SAAT OKUL ŞARKILAR
TÜRK HALK MÜZİĞİ DALI  

EN İYİ ERKEK SOLİST

   
 

 

17.30

ÇINAR ANADOLU LİSESİ DERELERİ ALDI TÜFEK YANGISI
17.35 HÜSEYİN ÖZDİLEK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ İNSAN OLMAYA GELDİM
17.40 AKŞEMSETTİN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ DEĞMEN BENİM
17.45 MEHMET HALİT BAKİ ANADOLU LİSESİ EZİM EZİM
17.50 ERTUĞRUL SEYHAN ANADOLU LİSESİ İKİ DAĞIN ARASINDA KALMIŞIM
EN İYİ KIZ SOLİST    
  18.00 FAZIL HÜSNÜ DAĞLARCA ANADOLU LİSESİ AYLETME BENİ
18.05, BURSA ATATÜRK ANADOLU LİSESİ HAVADA DURNA SESİ GELİR
18.10, BURSA ANADOLU KIZ LİSESİ SABAHIN SEHERİNDE ÖTÜYOR KUŞLAR
18.15 MEHMET HALİT BAKİ ANADOLU LİSESİ BAŞIMDA ALTIN TACIM
18.20, ORHANGAZİ ANADOLU LİSESİ HAVADA DURNA SESİ GELİR
 
TÜRK SANAT MÜZİĞİ DALI  
EN İYİ ERKEK SOLİST    
  18.40 AHMAT RÜŞTÜ ANADOLU LİSESİ AVUÇLARIMDA HALA SICAKLIĞIN
18.45 TOPHANE MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ SEVMEKTEN KİM USANIR
18.50 HÜRRİYET MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ GECENİN MATEMİNİ AŞKIMI ÖRTÜP SARAYIM
EN İYİ KIZ SOLİST    
  19.00 BURSA ATATÜRK ANADOLU LİSESİ RUHUMDA NEŞE
19.05, AHMET RÜŞTÜ ANADOLU LİSESİ AKŞAM OLDU HÜZÜNLENDİM BEN YİNE
19.10, ORHANGAZİ ANADOLU LİSESİ ZEHRETME HAYATI BANA CANIM
19.15, ÖZLÜCE ŞEHİT AYKUT YURTSEVER ANADOLU LİSESİ MAZİ KALBİMDE BİR YARADIR
    ÖZEL YEDİ RENKLİ ÇINAR OKULLARI FİKRİMİN İNCE GÜLÜ
EN İYİ ORKESTRA    
  19.20, NURİ NİHAT ASLANOBA ANADOLU LİSESİ GAMZEDEYİM DEVA BULMAM
 
POP MÜZİK DALI  
EN İYİ ERKEK SOLİST    
  19.40 HÜRRİYET ANADOLU LİSESİ BİR GARİP AŞK BESTESİ
19.45 ÖZLÜCE DOĞA KOLEJİ YILLAR SONRA
19.50 ÖZEL TAN ANADOLU FEN LİSESİ I BELİVE TO MY SOUL
19.55 NUH MEHMET KÜÇÜK ÇALIK ANADOLU LİSESİ DUMAN
20.00 6 NİSAN ANADOLU LİSESİ PERFECT
EN İYİ KIZ SOLİST    
  20.10, ÇINAR ANADOLU LİSESİ IT HAPPENED QUİTE
20.15, 3 MART ANADOLU VE HALİL GÜLEÇ FEN LİSESİ BETTER THAN YOURSELF
20.20, ŞAHİNKAYA ANADOLU VE FEN LİSESİ FEELİNG GOOD
20.25, ÇELEBİ MEHMET ANADOLU LİSESİ TOMORROW IS A LİE
20.30, NURİ ERBAK ANADOLU LİSESİ ESMER GÜNLER
20.35, NURİ NİHAT ASLANOBA ENEDOLU LİSESİ AŞK
20.40, CELAL BAYAR ANADOLU LİSESİ SAMETHİNG'S GOT A HOLD ME
EN İYİ ORKESTRA    
  20.50, ÖZLÜCE DOĞA KOLEJİ KUTLU OLSUN
20.55, ÖZEL TAN ANADOLU FEN LİSESİ PROUD MARY
21.00, 3 MART ANADOLU VE HALİL GÜLEÇ FEN LİSESİ HAVADA BİR HİNLİK VAR
21.10, ÇELEBİ MEHMET ANADOLU LİSESİ TOMORROW IS A LİE
21.15, ÖZEL ÇAKIR LİSESİ BİR PAZAR KAHVALTISI
21.20, BURSA ANADOLU KIZ LİSESİ PLAY THAT FUNKY MUSİC
21.25 NİLÜFER BELEDİYESİ BARIŞ ANADOLU LİSESİ YAĞMURLAR
 
SOLO ENSTRÜMAN DALI  
EN İYİ SOLO ENSTÜRMAN    
  21.45, ÖZEL BURSA SINAV KOLEJİ DARK NECESSİTİES
21.50, ÖZEL TAN ANADOLU FEN LİSESİ FANTAİSİE-IMPROMPTU
21.55, BURSA ANADOLU LİSESİ LİEBESTRAUM NO.3 NOTTURNO
22.00, NURİ NİHAT ASLANOBA ÇAV BELLA
22.05, SADIK YILMAZ MTAL REŞAT AYSU KÜRDİLİ HİCAZKAR
22.10, NURİ NİHAT ASLANOBA ANADOLU LİSESİ SULTANİGAH SİRTO
22.15, MEHMET HALİT BAKİ ANADOLU LİSESİ ÇUBUĞUNA LÜLEYİM
TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR
BU İÇERİĞİ PAYLAŞA BİLİRSİNİZ:
DİĞER YAKLAŞAN ETKİNLİKLER